WOOFS & CO

Ettevõttes ollakse kirglikud stiilsete, kuid samas funktsionaalsete toodete loomisel, sest koerad väärivad parimat. Brändi jaoks on oluline iga detail, mis on hoolikalt valitud disaini, mugavuse ja pikaealisuse tagamiseks. Kasutatud on ainult kvaliteetset materjali, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Woofs & Co tooted on käsitsi valmistatud Amsterdamis, Hollandis.

DOGS' N TIGER

Dogs'N Tiger toidud valmistatakse armastusega, teaduslikult ja parimate koostisainetega. Toit ei sisalda kunstlikke lisaaineid, teravilja ega suhkrut. Lisaks rohkele lihale sisaldab toit kõike, et tagada neljajalgsetele sõpradele õige ja tasakaalustatud toitumine. Kõik brändi tooted on heaks kiidu saanud Hamburgis töötava loomaarsti, dr Karen Schlotterbecki, poolt, kes oma töös näeb igapäevaselt, mida põhjustab lemmikutele vale toidu andmine.

COZY AND DOZY®

Ettevõte on asustatud kirest disaini ja loomade vastu. Teades, et kassid armastavad kõrgemaid kohti, eriti kui majapidamises on lapsed või koer, tekkis soov kassidele osta stiilne kõrgendik, aga turul ei leidunud midagi sobivat. Sellest sündis idee luua kassidele ainulaadne kumer seinale kinnitatav riiul. Pärast prototüübi valmimist meeldis see kassidele ja ka lemmiklooma omanikele väga. Nõudlus kasvas kiiresti ja sellest tekkiski idee asutada ettevõte. Nüüdseks toodab ettevõte seinariiuleid, kraapimisaluseid, toidunõusid, mänguasju, pesasid ja palju muud. COZY AND DOZY® tootevalik areneb ja täieneb pidevalt ning iga ese on ainulaadne ja Euroopas käsitsi valmistatud.

REXPRODUCT

Ettevõttes töötavad kogenud õmblejad ja e-kaubanduse spetsialistid, keda kõiki ühendab armastus loomade ja disaini vastu. Kõik brändi tooted on loodud silmas pidades keskkonda ja loomade ning nende omanike mugavusi. Tootmiseks vajalikud materjalid pärinevad Euroopa turult ning tooted ise on valmistatud Poolas.

BELLA HOME

Bella Home asustati 2020 aastal Hollandis. Bränd seisab luksusliku atmosfääri eest, kus kvaliteet ja jätkusuutlikkus on olulisel kohal. Seda on ka silmas peetud kassidele mõeldud mini ripptoolide valmistamisel. Bella home valikus olevad tooted on nende endi poolt valmisatud.


NAVARIS

Navaris on võtnud oma ülesandeks lihtsustada klientide igaäeva vajadusi ilusate ja kasulike toodetega. Kõikidel toodetel on kõrged kvaliteedistandardid, mis on ühendatud kaasaegse disaini ja trendikate tooteuuendustega. Märksõnaks on väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

 

Woofs & Co logo
Dogs N` Tiger bärndi logo
Cozy and Dozy bärndi logo
Rexproduct brändi logo
Bella Home brändi logo
Navaris brändi logo