Jõulud on peagi käes ja kingituste otsimine on küll põnev, kuid samas ka tihti väljakutsuv ülesanne. Lemmikloomad on meie kallid pereliikmed, kes samuti soovivad jõulupuu alt oma osa leida.

Oleme välja toonud mõned kingiideed, et teha sinu elu lihtsamaks, kuid pea meeles, et lisaks kingitusele on tähtis ka aeg, mille veedad oma lemmikloomaga.

1. Mänguasjad

Mänguasjad on head vahendid  füüsilisele ja vaimsele aktiivsusele ning pakuvad lemmikule meelelahutust.

 • Käsitöö kinkekarp kassidele

Kinkekarbis olevad mänguasjad toetavad motoorset arengut, stimuleerivad meeli, rahuldavad hammustamise, kratsimise ja tirimise vajadust ja arendavad loomulikke jahiinstinkte. Mänguasja täidis koosneb tatrakestast ja naistenõgesest, mis teeb selle tervislikuks ja ohutuks.

 • Närimismänguasi Bite&Fun koertele

Närimismänguasi on eriti hea spetsiifilise närimisvajadustega koertele, kellel on kalduvus kodus mööblit hammustada. Samuti on mänguasi suurepärane igavuse ja stressi peletaja ning annab tegevust koertele, kes peavad pikad päevad kodus üksi aega veetma.

Toode on valmistatud käsitsi Poola metsades leiduvate põtrade, hirvede ja metskitsede sarvedest, mida metsloomad kevadel maha heidavad. Tootmiseks valitakse ainult kõrgeima kvaliteediga sarved, mis loputatakse veejoaga, pestakse käsitsi, steriliseeritakse auruga, poleeritakse ning pestakse uuesti. Ühtegi kunstlikku ainet ei lisata, mis tagab toote ohutuse. Saadaval S ja  M  suuruses.

Samuti on heaks valikuks igasugu liikuvad mänguasjad, närimisköied ja pehmed mänguasjad. 

 • Käpajälje kujundamise komplekt

Lemmiku omanikele sentimentaalse tähendusega käpajälje kujundamise komplektiga on võimalik luua ilusas raamis oma kassist või koerast püsiv mälestus.

Käsitöö kinkekarp kassile täidis
Kraapimisrull-maja

2. Kraapimisalused

Kassid naudivad kraapimist ja küünte teritamist. Kraapimisaluse olemasolu võib aidata vähendada mööbli ja seinte kriimustamist.

 • Kraapimislaud pallidega

Kahe palliga kraapimisalusega  saab kass mängida ning samal ajal rahuldada oma kraapimisvajadusi.

 • Kraapimisrull-maja

Kraapmisrull-maja pakub kassile võimalusi kraapimiseks, ronimiseks ning mängimiseks. Kui askeldamisest saab küllalt, saab kiisu pehmesse hubasesse koopasse puhkama pugeda.

 

3. Pesad

Pesa on koht kus lemmikloom ennast mõnusalt ja turvaliselt tunda saab. Valides lemmikule pesa, tasub arvestada tema suuruse, eelistuste ja isiksusega.

 • Up&Down pesa/majake

Läbimõeldud 2in1 disain ühendab endas lemmiklooma pesa ja maja funktsioonid. Toote saab ühe liigutusega muuta lemmiku voodist praktiliseks majaks. Saadaval M ja L suuruses.

 • Lebopesa Molly´s Heaven

Lebopesas tunneb sinu lemmik ennast nagu pehmel pilvel. Pesa sobib nii kassidele kui ka koertele. Saadaval S ja M suuruses.

PS! Pesa on nii suur, et sobib ka lemmiklooma omanikule lebotamiseks!

 • Pesa Modern Navaris

Stiilne ja mugav puidust platvormi, vildi ja kunstkarusnahast alusega pesa kassidele ja pisikestele koertele. Pesal on pehme vildist „sein“, mis loob sinu lemmikule rahuliku ja turvalise puhkeala.

2in1 pesa majake Up&Down M
Mira de luxe kassitualett

4. Liivakastid

Liivakast on oluline osa kassi igapäevasest hooldusest ja heaolu tagamisest.

 • Kassitualett Hop In 

Kaasaegne ülemise sissepääsuga liivaalus. Hop In on soovitatav kassidele, kes pissivad tahapoole või kraabivad liiva väga suure hooga – kõrgendatud küljed hoiavad ümbruskonna puhtana.

 • Mira de luxe tualett

Tualett valmistatud kvaliteetsest plastikust ning naha välimusega viimistlus annab sellele luksusliku välimuse. Ebameeldivate lõhnade levikut takistab söefilter, mis töötab 5 korda paremini kui tavalises liivakastis olev filter. Tänu libisemiskindlatele jalgadele püsib tualettruum paigal ja põrand jääb kriimuvabaks. 

 • Kassitualett Aseo Jumbo 

Suur ja kõrge äärega liivaalus, on ideaalne lahendus suurt tõugu kassidele või mitmele kassile. Tualett sobib ülimalt hästi ka kassidele, kes kraabivad suure hooga liiva – tänu kõrgendatud külgedele püsib liiv kastis ning ümbruskond puhas ja korras. Sissepääsu madalam kõrgus võimaldab kassipoegadel või vanemad ja haiged kassidel pääseda raskusteta tualetti. 

 

5. Toidud

Kvaliteetne toit maitseb kõikidele loomadele. Meie valikus olev Dogs'n Tiger toit valmistatakse armastusega, teaduslikult ja parimate koostisainetega. Toit ei sisalda kunstlikke lisaaineid, teravilja ega suhkrut. Lisaks rohkele lihale sisaldab toit kõike, et tagada neljajalgsetele sõpradele õige ja tasakaalustatud toitumine.

PS! Snäkkidest jätkub pikemaks ajaks!

Loe kui palju ja mida peaks lemmikule andma siit

6. Toidunõud

Toidunõude kinkimine on väga praktiline ning aeg-ajalt nõude väljavahetamine on oluline, et tagada lemmiku toiduohutus ja vältida võimalikku bakterite või mikroobide levikut.

Plastikust, roostevabast terasest, keraamilised toidunõud – valikut on palju.

Lihtsamaks otsustamiseks välja toonud erinevate toidunõude plussid ja miinused oleme välja toonud siin

 • Automaatsöötja taimeriga

Automaatsöötjaga saad oma lemmiklooma regulaarselt ja õigeaegselt toita kuni neli korda päevas. Seda on hea kasutada kui viibid pikad päevad kodust eemal ja ei saa oma lemmikule ise süüa anda. Samuti on see suurepärane viis loomade kehakaalu kontrolli all hoidmiseks.

Keraamiliste kausside komplekt Navaris
Furry Friends traksid koertele

7. Jalutusrihmad

Stiilse välimusega Furry Friends kollektsioon – jalutusrihmad, kaelarihmad, traksid, kakakotihoidjad, lipsud.

Brändi jaoks on oluline iga detail, mis on hoolikalt valitud disaini, mugavuse ja pikaealisuse tagamiseks. Kasutatud on ainult kvaliteetset materjali, mis sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks. Tooted on käsitsi valmistatud.

 • Vilkur-kaelarihmad

Vilkuv kaelarihm muudab sinu koera pimedas nähtavaks ja vastupidav disain tagab pikaaegse kasutuse. Suurust on võimalik ise reguleerida, saadaval olevad värvid sinine, punane ja roosa 

8. Kassikaamera

Viibid tihti kodust eemal ja mõtled, mis sinu lemmik sel ajal teeb? 

Juhtmevaba kassikaamera Smart Mouse Pixi abil saad jälgida oma lemmikut ja isegi rääkida oma kassiga. Aseta kaamera kassidele kättesaamatusse kohta ning vaata kassi live ülekandes oma nutitelefoniga ükskõik kus kohas viibid.

Kassikaamera on armsa hiirekujulise välimusega, varustatud 1080p HD-kaameraga, automaatse infrapunase öövaatega, sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga ning liikumistuvastusega.

Juhtmevaba kassikaamera Smart Mouse Pixi