Kodu on koht, kus me kõik soovime end turvaliselt tunda, see kehtib ka meie neljajalgsete sõprade kohta. Lemmikloomad hindavad oma pesa kui privaatset ja mugavat paika, kus nad saavad ennast turvaliselt tunda ja rahus puhata. Seepärast on õige pesa valimine äärmiselt oluline.Oleme lühidalt välja toonud mõned mõtted, kuidas oma lemmikule kõige mõnusam magamisase valida.

Asukoht

Enne pesa ostmist tuleks mõelda, kuhu pesa paigutada. Eelistama peaks kohta, kus loom saaks olla privaatselt, seega ei ole kõige parem variant esik, samuti ukse läheduses, kus sageli mööda käiakse. Näiteks kassid armastavad tihti kõrgemaid kohti, kust nad saavad jälgida oma valdusi.

Suurus ja kuju

Pesa suurus peaks sobima lemmiklooma suurusega. Samuti sõltub pesa kuju lemmiklooma magamisasendist  - kas sinu neljajalgne sõber armastab ennast mõnusalt kerra tõmmata või hoopis nii pikaks välja sirutada kui võimalik?

2in1 pesa majake Up&Down M

Materjal

Oluline on tähelepanu pöörata ka materjalile, see peaks olema lemmikloomale ohutu ja vastupidav. Mõned loomad eelistavad magada pehmetel, hubastel pindadel, teised aga kõvematel pindadel. Seega, kui sa ei ole kindel, mis sinu lemmikule meeldib, siis katseta erinevaid variante. Võimalusel valida pesa, mida saab kõrgel temperatuuril masinaga pesta, see on eriti oluline, kui su lemmikule meeldib pesas süüa ja palju aega veeta. Samuti on oluline  hoolitseda lemmiku hügieeni eest, kui lemmiku karv ja käpad on puhtad, püsib ka pesa kauem puhtana.

Kvaliteet

Pesasid ei ole hea tihti vahetada, seega tasuks valida korralik, kvaliteetne ja vastupidav pesa. Oluline on mõista, et lemmikloom võib vajada aega, et uue pesaga harjuda. Mõnikord võib juhtuda, et esimene pesa ei pruugi olla ideaalne valik, seega ära karda katsetada erinevaid pesasid, et leida oma lemmikule parim variant.

Välimus

Kindlasti pole pesa juures vähem tähtis välimus, eriti kui pesa asub kodus nähtaval kohal. Petfy sündis soovist täita oma lemmikute unistusi ja pakkuda neile vaid parimat. Paljud turul olevad tooted on praktilised, kuid mitte kõige kenama välimusega. Meie valikust leiad pesad, mis on sinu lemmikule hubaseks paigaks ning see juures kaunistavad ka sinu kodu. Tutvu tootevalikuga siin.